באילו מחלות/תופעות מטפלת ההומאופתיה?

הטיפול ההומאופתי נותן מענה טבעי לקשת רחבה של מחלות, תסמונות ותופעות פיזיות, מנטליות ורגשיות.
לפניכם כמה מן הנפוצות שבהן:

בקליניקה שלנו אנו מעניקים פתרונות הבראה לכל הגילאים:

טיפול הומאופתי
לתינוקות
טיפול הומאופתי
לילדים
טיפול הומאופתי
לנשים בהריון
טיפול הומאופתי
למבוגרים

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

לקוחות אלה כבר מצאו את הפתרון

קחו טעימה מההצלחות שלנו

ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
מרטי ג׳
יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
נתנאל ג׳
אני רוצה לספר לכם על התהליך שעשיתי אצל יאיר. הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה. כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי. להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית. חברים אני מטופלות כבר שנתיים וגם שני הילדים שלי. פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם. אני מרגישה מבחינה נפשית. יצאתי מאוד מחוזקת, המוטיבציה שלי עלתה ויש לי יותר כוחות להתמודד עם דברים ויכולת. ממלצה בחום
דבורה א'
הגעתי אל יאיר עם בני בן השנה במצב שהטיפול התרופתי לא עזר לו להתגבר על התקפי אסטמה קשים. הוא נזקק לסטרואידים על בסיס קבוע, שגרמו לו גם להתקפי עצבים רבים שלא הצלחנו להתמודד איתם. במהלך הטיפול של יאיר ראיתי שיפור הדרגתי וניכר במצבו של בני, עד שהגענו למצב שהוא לא זקוק לטיפול התרופתי כלל. בנוסף, החיוניות חזרה אליו, התקפי העצבים פחתו משמעותית והוא הדביק את הפער שנוצר בהתפתחות שלו.
מורן
הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
אנונימית